KÖRKÜLER KASABASI - YALVAÇ - ISPARTA
Degerli ziyaretci arkadas,siteden daha iyi yararlanmak icin giris yapmaniz gereklidir.biz bazi siteler gibi tek yanli ve belirli bir kisi veya kurumlara hitap etmiyoruz.Bu sitede istediginizi paylasabilirsiniz ama saygi ve sevgi kurallari cercevesinde.selamlarla...

Sorumluluk-------------------------------------------------------------------------
Forumda
yazılan yazıların sorumluluğu yazan kişi/kişilere aittir. Forum Yönetimi bu
konuda sorumlu
tutulamaz.

KAYGUSUZ
ABDAL bu ilmi,
Okudum, anladım, bildim.
Bütün âlemlerin hükmü,
Kâmil
insan elindedir.

Join the forum, it's quick and easy

Degerli ziyaretci arkadas,siteden daha iyi yararlanmak icin giris yapmaniz gereklidir.biz bazi siteler gibi tek yanli ve belirli bir kisi veya kurumlara hitap etmiyoruz.Bu sitede istediginizi paylasabilirsiniz ama saygi ve sevgi kurallari cercevesinde.selamlarla...

Sorumluluk-------------------------------------------------------------------------
Forumda
yazılan yazıların sorumluluğu yazan kişi/kişilere aittir. Forum Yönetimi bu
konuda sorumlu
tutulamaz.

KAYGUSUZ
ABDAL bu ilmi,
Okudum, anladım, bildim.
Bütün âlemlerin hükmü,
Kâmil
insan elindedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BELEDIYE SECIMLERI HAKKINDA NE DUSUNUYORSUNUZ.

2 posters

BELEDIYE SECIMLERI HAKKINDA NE DUSUNUYORSUNUZ. Empty BELEDIYE SECIMLERI HAKKINDA NE DUSUNUYORSUNUZ.

Mesaj tarafından MISAFIR Paz Şub. 01, 2009 10:04 am

selem canlar belediye secimleri hakkinda ne dusunuyorsunuz?

MISAFIR
Misafir

BELEDIYE SECIMLERI HAKKINDA NE DUSUNUYORSUNUZ. Empty Geri: BELEDIYE SECIMLERI HAKKINDA NE DUSUNUYORSUNUZ.

Mesaj tarafından candost32 C.tesi Mart 07, 2009 8:18 am

Eğer bu devrede böyle giderse halimiz nic'olur.Bu dönem AKP2nin işi zor birader.Seçimi CHP ile MHP arasında gidecek gibi.Tabi bazı kesimler yine destekleyecek AKP yi çünkü işlerini yine görmek için.Kimi zengin kesimlerin kömürlükleri epey doldu,devletin fakire,yoksula diye verdiği kömürler ile.Kat kat apartmanlar dikildi el altından.DOĞRU YOL zamanında da böyle idi MHP zamanında da böyle oldu.Kasabada bir burjuvazi sınıf yapılanmaya başladı.Belediyeler yine dolup dolup boşalacak seçim vaatleriyle işçi alımları.Bilmem kaç kişiler el altından para yiyecekler satılık oy tabelasını asacaklar belkide astılar bile boyunlarına.Ya halk ne yapsın.Fakirlik insanlara herşeyi yaptırır.HAMDOLSUN KRİZ TEĞET GEÇTİ.Aslında insanımız ne yapacağını bilmiyor.Alıp yiyecek giyecek yine gönlü kimi isterse oyunu verecek.YEMEYEN YOK KARDEŞŞ!!!......
candost32
candost32

http://korkulerlicanlar.yetkinforum.com/

BELEDIYE SECIMLERI HAKKINDA NE DUSUNUYORSUNUZ. Empty Geri: BELEDIYE SECIMLERI HAKKINDA NE DUSUNUYORSUNUZ.

Mesaj tarafından candost32 C.tesi Mart 07, 2009 8:31 am

SAYIN ADMİN BU BÖLÜME BİR DE SEÇİM ANKETİ YAPSAN GÜZEL OLUR.
candost32
candost32

BELEDIYE SECIMLERI HAKKINDA NE DUSUNUYORSUNUZ. Empty Seçim

Mesaj tarafından Kasabalı Salı Mart 10, 2009 3:08 am

Körküler kasabası için hayırlı belediye başkanı kim olacaksa o seçilsin.Özledik artık taraf tutmadan eşit bir şekilde insanlara hizmet getirilmesini.Particilik seçim zamanı olur ama seçilenden sonra particilik bitmeli ve kasabamıza faydalı işler yapılmalıdır.

Kasabalı
Misafir

Mesaj tarafından haydar yilmaz Perş. Mart 19, 2009 3:04 am

kasabamızda bence CHP kazanır cunku kasabamızda hıc bır gelısme olmadı insallah hayırlısı olur. Beledıyenın ve kasaba halkımızın kısa surelı kazanclar yerıne uzun surelı cocuklarımızın ve genclerimızn gelecegını dusunerek kasabamıza bu yatırımları yardım lasarak veya kasabamızın koporetıfini gelistırıp tam faalıyete gecmesi meyvecıliğin uretımı kadar pazarlamada sıkıntı yasanmadıgı taktrde kasabamızdakı çiftcilerimızın gecım sıkıntısı cekmedıgı gıbı ilerısı icin daha iyi olur .Antalya Kumluca 'nın gelişmesinin amacı bılgılı,kalıteli,uretım ve pazar sıkıntısı çekmemesı.KASABAMIZDA pazarlama uluslararası yapabılme kapasıtesine ulasırsa bu sıkıntı bıter.

haydar yilmaz

Mesaj tarafından candost32 Ptsi Mart 30, 2009 5:43 am

Kasabada çok kişi para kazandı bu seçimde seçim yatırımı için bankalardan ne kadar çekildi kaç tane koyunlar satıldı sayısını tahmin etmek zor tabi kasabalının taktiri birde belediyede işçi kadrosundan başka kadro yok bunu aklınızdan çıkarmayın.Kadro var derlerse bilin ki işçi kadrosudur saygılarımla.
candost32
candost32

- Similar topics