KÖRKÜLER KASABASI - YALVAÇ - ISPARTA
Degerli ziyaretci arkadas,siteden daha iyi yararlanmak icin giris yapmaniz gereklidir.biz bazi siteler gibi tek yanli ve belirli bir kisi veya kurumlara hitap etmiyoruz.Bu sitede istediginizi paylasabilirsiniz ama saygi ve sevgi kurallari cercevesinde.selamlarla...

Sorumluluk-------------------------------------------------------------------------
Forumda
yazılan yazıların sorumluluğu yazan kişi/kişilere aittir. Forum Yönetimi bu
konuda sorumlu
tutulamaz.

KAYGUSUZ
ABDAL bu ilmi,
Okudum, anladım, bildim.
Bütün âlemlerin hükmü,
Kâmil
insan elindedir.

Join the forum, it's quick and easy

Degerli ziyaretci arkadas,siteden daha iyi yararlanmak icin giris yapmaniz gereklidir.biz bazi siteler gibi tek yanli ve belirli bir kisi veya kurumlara hitap etmiyoruz.Bu sitede istediginizi paylasabilirsiniz ama saygi ve sevgi kurallari cercevesinde.selamlarla...

Sorumluluk-------------------------------------------------------------------------
Forumda
yazılan yazıların sorumluluğu yazan kişi/kişilere aittir. Forum Yönetimi bu
konuda sorumlu
tutulamaz.

KAYGUSUZ
ABDAL bu ilmi,
Okudum, anladım, bildim.
Bütün âlemlerin hükmü,
Kâmil
insan elindedir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EY TÜRK EVLADI OKU...!

EY TÜRK EVLADI OKU...! Empty EY TÜRK EVLADI OKU...!

Mesaj tarafından Yalınsak Cuma Tem. 24, 2009 10:39 pm

Boynunda tasma izi olan kurt kahrolsun,vatanı ve toprağı parsel parsel satılırken sessizce izleyen türk titreyip özüne dönsün ve desin;ey bu toprakları benden habersiz ve izinsiz satanlar bilmezmisiniz bu topraklar kimindir ? ben daha ölmedim ki namusum ve şerefim olan vatan toprağını satarsın.!

Paranın dini imanı olmaz diyenin dini imanı para olmuş ama milletim hala inancı sömürülmekte,EY TÜRK TİTRE ARTIK ÖZÜNE DÖN KENDİNE GEL.

Gündemde olanı bitenleri takip edildiğinde birilerinin hesabı uygulanmakta,hudutlarımızda güvenliğimiz ve emliyetimiz için gömülmüş mayınlar temizlenmesi için çalışmalar yapılmakta ama kimlere ne şartlarda ön görülmekte kim biliyor?EY TÜRK ARTIK TİTRE ÖZÜNE DÖN KENDİNE GEL.!

Devlet oteritesi gaflete düşmüş ihanet için çalışmakta,milletimiz bunun farkına varmasın diye suni gündemler yandaş medyaya yansımakta,bilmem kim ne yemek yapmış,kimin korosu daha iyi şarkı söylerken bizlerin bilmemizi istemedikleri bir çok şey yaşanmakta.Gerçek olayların ve amaçların gizlendiği bir devletin idaresi saltanat sürerken halk sefalet içinde sessizliği korumakta.EY TÜRK TİTRE ÖZÜNE DÖN KENDİNE GEL ARTIK.!

Senin inancını parasal değerle harcayanlar zevki sefa içinde yaşarken sen ancak mahkum olduğun tv ye sıkıştırlımış düşünmeni istedikleri şeyleri beynine zorla sokulmuş hatta kısmen uyuşturulmuşsun,hala neyin farkına vardın ve nezaman farkına varacaksın.Ülke elden giderken sen magazin olmuşsun,sen sindirilmiş susturulmuşsun,sen özünü ve kimliğini unutasın diye andımızda ve dağlarımızda herzaman ve her yerde okunsun diye yazılan NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE yazısı silinecek ama sen hala reklamları izliyorsun.

EY TÜRK TAŞIDIĞIN KANIN FARKINA VAR VE TİTRE ARTIK ÖZÜNE DÖN KENDİNE GEL BOZ BU OYUNLARI SATTIRMA TOPRAĞINI VE NAMUSUNU,ŞEREFİNİ..

SANMAKİ TEVHİT BOZULUR KAN AYNI KAN TÜRK AYNI TÜRK,GEÇMİŞİMİZ GELECEĞİMİZE İŞARET İZLERİMİZİ SİLMEYELİM,DÜŞÜN EY TÜRK KİMLERİN LÜTFUYLA BU TOPRAKLARDA YAŞIYORSUN,HİÇ DÜŞÜNMEDEN ÜSTÜNE BASTIĞIN BU TOPRAKLARA KİMLERİN KANI DÜŞTÜ?

Sen hala sessizce izlemeye devam et nede olsa devletin başı diyorki;paranın dini imanı olmaz,bu toprakları satıyorsak alan adam sırtına vurup götürecek değil ya!doğru nede olsa türk halkı sindirlimiş ve bastırlımış,sana sus demesini bilenler konuşmanı engelemek için elinden geleni yapsada sen susma konuş doğru bildiğin yoldan şaşmaki TÜRKÜĞÜN GÖRÜLSÜN HATIRLANSIN.

SEN ALLAH IN KULU SEN PEYGANBER EFENDİMİZ Hz.MUHAMMET MUSTAFA (s.a.s) NIN ÜMMETİ SEN TÜRKSÜN,SEN ÖZGÜR VE HÜRSÜN,SEN CENGİZ HAN IN VE METE HAN IN SOYUNDAN GELİYORSUN,SEN KÜRŞAD IN KANINI TAŞIYORSUN,SEN FATİHİN SEN YILDIRIM BEYAZITIN TORUNUSUN,SEN TÜRKSÜN ATATÜRKÜN VATANI EMANET ETTİĞİ TÜRK GENCİSİN,EY TÜRK ARTIK TİTREME ZAMANIDIR,KONUŞMA ZAMANIDIR,HAREKET ETME ZAMANIDIR,ZAMAN İHANET ZAMANI AHİR ZAMAN UYAN ARTIK KİM OLDUĞUNU HATIRLA VE HİÇ UNUTMA UNUTTURMAKİ TEVHİT BOZULMASIN KANIN TÜRK VATANIN TÜRK GEÇMİŞİN VE NESLİN TÜRK KALSIN..

Yalınsak
Misafir